Dipolio klubas – penktą kart Rotariados nugalėtojas

Dauguma rungčių ir finalinė dalis įvyko Panevėžio mieste, o keletas – tarp jų slidinėjimas bei golfas vyko kitose Lietuvos vietose – Vilniaus regione ir Druskininkuose.

Tai buvo jau 16-oji – Rotary Lietuvos sporto olimpiada, kuri pirmą kart buvo organizuota Panevėžio mieste, šio miesto ir kitų regiono klubiečių. Ačiū broliams organizatoriams už rungčių koordinavimą bei planavimą, bei kitus šaunius lydinčius renginius ir pramogas rotariados metu. Tikros broliškos Rotary klubų varžytuvės kaip visad tas kelias dienas tampa švente ne tik sportininkams bet ir palaikymo komandoms – šeimų nariams.

Šiemet turėjome 3 naujas įskaitines rungtis – kaip slidinėjimas, rusiškas biliardas bei drakonų valtys. Viso sąraše rikiuojasi – golfas, lauko tenisas, slidinėjimas, o toliau stalo tenisas, pulas, rusiškas biliardas ir boulingas. Pastarosios įvyko penktadienį. Šeštadienį, intensyviausią sporto dieną, sekė gatvės krepšinis, baudų mėtymas, paplūdimio tinklinis, šachmatai, smiginis, drakonų valtys ir vėliausiai pasibaigusi petankės rungtis.

Metų Lietuvos Rotary sporto šventėje dalyvavo daugiau nei praeitąmet – net 45 Lietuvos Rotary ir 8 Rotaract klubai. Sporto šventėje apsilankė ir sporto svečiai iš Ukrainos, Lenkijos, Danijos ir Baltarusijos. Rotariados rungtyse registravosi gausus dalyvių skaičius.

Bendroje įskaitoje susumavus surinktus taškus Dipolio klubas penktą kartą iš eilės užėmė pirmąją vietą ir buvo apdovanoti sportiškiausių rotariečių prizu. Antrąją vietą užėmė Klaipėdos Concordia 1826 RK klubas, o trečioje vietoje – vietos broliai „nuo Panevėžio“, šio miesto klubas.

Ši rotariada įdomi ir svarbi dėl daugelio pasiekimų, ne tik pavyko pratęsti pergalių seriją, bet ir tuo, jog tik praeitąmet startavusi ir pirmuosius įskaitinius taškus klubui pelniusi brolio Andriaus žmona Violeta Zabulionienė, užėmė pirmą vietą lauko teniso vienetų rungtyje. Reiktų pasidžiaugti, kad pelnėme įskaitinius taškus tose rungtyse, kuriose nesisekė metais atgal. Vienose klasifikacijose pasislinkom žemyn, kitose – laipteliais į viršų. Toks tas sportas.

Dipoliečiai iš viso 4-iose rungtyse užėmė pirmąsias vietas: 1. Tenisas (moterų, vienetų); 2. Slidinėjimas (vienetų); 3. Šachmatai (vienetų); 4. Drakonų valtys (komandinė).

Analizuojant statistiką:

*RK Dipolis – 16-osios rotariados aktyviausias klubas su 134,50 taškų suma; *RK Dipolis turi savo būryje naudingiausią rotarietį. Edmundas Žižys pelnė 27,5 taško; *RK Dipolis kartu su kitais 7 klubais gavo po aktyvumo tašką; *Klaipėdos Concordia 1826 RK pelnė taškus 18 smulkesnių įskaitinių rungčių, 2-oe vietoje RK Dipolis – 16-oje. *Klaipėdos Concordia 1826 RK – gausiausiai dalyvavęs klubas. Net 24 nariai. RK Dipolis antroje vietoje su 20 narių;

Ši jau penkta pergalė iš eilės dar kartą įrodo, koks svarbus yra visos komandos indėlis ir bendras darbas siekiant vieno tikslo. Išskirtinė padėka ilgamečiam klubo sporto kapitonui Dariui Partauskui, kuris kiekvienais metais sutelkia ir mobilizuoja kovai tarsi „katalizatorius“.

Tegul ateinantys rotarietiški sporto metai ir toliau dovanos pergalių, padės atrasti naujų talentų bei išvengti traumų ir visus džiugins įsimintinomis akimirkomis ir naujais skaičiais.

Padėka visiems ir kiekvienam individualiai! Iki susitikimo 2018-siais Šiauliuose.

Susiję įrašai