Klubo nario portretas

RK “Dipolis” nariai – socialiai aktyvūs Kauno ir Vilniaus miestų lyderiai. Daugelis iš jų yra vienaip ar kitaip susiję su abiem miestais – pavyzdžiui, atvyko iš Kauno studijuoti į Vilnių ir liko gyventi sostinėje, bei atvirkščiai. Jiems brangūs abu miestai – ir Vilnius, ir Kaunas. Šiems žmonėms svarbu rasti gijas, siejančias abu miestus, stiprinti šiuos ryšius bei siekti abiejų miestų klestėjimo. Šie žmonės neigia stereotipinius konkurencinius santykius ir kultūrinius prieštaravimus tarp sostinių.

RK „Dipolis“ steigimo iniciatyvinėje grupėje – nemažai buvusių Lietuvos „Rotaract“ klubų narių, kurie jau ne vienerius metus sėmėsi patirties, užsiimdami geranoriška veikla pagal visuotinai priimtus „Rotary“ principus. Taigi jų ambicija įkurti savo „Rotary“ klubą yra subrandinta pamažu, atsižvelgiant į šios pasaulinės organizacijos ilgametes tradicijas ir veiklos esmę.

Su kitais Rotary klubais mus sieja draugiški ryšiai. Ši patirtis, efektyvūs Rotary veiklos principai ir tvirtas tikėjimas savo jėgomis neleidžia mums abejoti, kad klubo veikla bus naudinga Lietuvos visuomenei.

Koks yra „Dipolio“ klubo nario portretas?

Tai – energingas, savo veiklos srityje ženklių rezultatų pasiekęs ir širdimi jaunas žmogus, nepriklausomai nuo lyties, rasės ar politinių įsitikinimų. Jis tiki Vilniaus ir Kauno bendrumo idėja bei galia. Klubo narys siekia realizuoti savo sugebėjimus socialinėje srityje.

Kiekvienas klubo narys – unikali, savita, naujų idėjų bei jėgų šioms idėjoms įgyvendinti kupina asmenybė.

Kokiomis veiklos ypatybėmis „Dipolio“ klubas pritraukia energingų ir iniciatyvių jaunų žmonių?

RK „Dipolis“ – jauniausias Lietuvos Rotary klubas, vienijantis veržlius Vilniaus ir Kauno verslininkus, profesionalus, visuomenės veikėjus.

„Dipolio“ klube ypač skatinama asmeninė iniciatyva. Kiekvienas narys yra labai svarbus, jis taip pat nuolat jaučia kitų narių paramą.

Jei naujų idėjų turintis žmogus nori būti išgirstas ir sulaukti bendraminčių paramos – „Dipolis“ yra pati tinkamiausia vieta jo saviraiškai. Jei potencialaus nario mintys ir idėjos sutampa su klubo mintimis ir idėjomis, jis klube jausis atradęs tą veiklos vietą, kurios ieškojo.

Klubas nėra įsipareigojęs reziduoti vienoje ar kitoje vietoje, todėl „Dipolio“ veikla yra itin lanksti vietos ir laiko atžvilgiu.

Kaip pasirenkama, kurie žmonės gali dalyvauti Rotary klubo „Dipolis“ veikloje?

Kaip ir visoje Rotary sistemoje, taip ir Rotary klube „Dipolis“ atranka vykdoma labai kruopščiai, keliais etapais, todėl klubo nariais tampa tik patikimi, patyrę ir dvasiškai brandūs žmonės, nuolat siekiantys tobulėti ir padėti augančiai jaunajai kartai. Klubas „Dipolis“ turi savo vertybes, kurias gerbti ir puoselėti privalo kiekvienas klubo narys.