Prezidento inauguracija 2009

2009 m. liepos 11 .d Pažaislio vienuolyno Pacų koplyčioje įvyko naujojo RK Dipolis prezidento Dariaus Jasinskio inauguracijos iškilmės.
Pagal susiklosčiusią tradiciją RK Dipolis savo prezidentus inauguruoja Pažaislio vienuolyne Pacų koplyčioje (Fundatorių salėje). Tai vienas iš gražiausių Lietuvos architektūros paminklų. Ceremonijoje sklandžiai susipynė pagarba Lietuvos istorijai su naujos kūrimu. Inauguracijos ceremonija pradėta trumpomis mišiomis, vėliau sekė privalomoji inauguracijos dalis, kai Mantas Žvironas perdavė klubo prezidento regalijas naujajam prezidentui Dariui Jasinskiui.

Atidavę pagarbą istorijai ir procedūrai perėjome prie maloniausios ir, mūsų manymu, prasmingiausios dalies. Kiekvienas prieš tai prezidento pareigas ėjęs klubo narys pasodino po vaismedį ir taip pradėjo naują tradiciją – Dipolio sodo Pažaislyje sodinimo. Tai investicija į ateitį, į mūsų istoriją. Į Dipolio sodą ateityje kviesime savo pažįstamus ir visus rotariečius pabūti kartu ir pasidžiaugti jų vaisiais.

Nuotraukos iš renginio:

Susiję įrašai