Prezidento inauguracija 2019

Jau 14-i metai Dipolio brolių kelyje… Ir tik 14-ojo Di prezidento Lauryno inauguracija!
Aš noriu Tavęs paklausti, bent retoriškai, tai JAU ar TIK?
Patys didžiausi linkėjimai ir sveikinimai Lauryno augančiai šeimai, koks simbolinis žingsnis iš naujojo Prezidento. Lauksime sutinkant lapkritį!
2006-ais metais buvo užkurtas Di židinys ir iki šiol jis kūrenasi. Židinį paprastai mes parengiame Pažaislyje, sakralioje menėje, o perkeliame į Bačkonis.
Visad vasarą, tarsi nerūpestingos saulės ir laisvalaikio ritme mes pradedame darbo metus.
Kiekviena Di sesija ir posėdis yra kaip kelionė atdaru stogu, kartais suplanuota, o kartais pasufleruota oro ir jausmo pasukant ten, kur rodo širdis ir protas. Neretai tai ypatingas svečias su įtraukiančiu diskursu, o kartais tai gurmaniška vakarienė laužo šviesoje su keletu žodžiu. Prisimenu kaip šiandien, rašiau jums:
„Kaip tyliai ir suderintai dirbantis sportinės mašinos motoras ar puikiais išlinkiais stebinanti prancūziška karieta,
šie dalykai gatvėje ir kelyje traukia akį, įgudusi akis to negali nepastebėti.
Kuklesnis tik palydi žvilgsniu ar mirkteli, tačiau yra tokių, kurie įsidrąsina sustabdyti,
pažiūrėti iš arčiau, įlipti ir pasimatuoti – koks pojūtis. Gal net pakalbinti vairuotoją, pasiūlyti kvapnios kavos kartu paskanauti.
Iš ties, graži ta Dipolio kelionė, mechanizmas kuri mus visus veža… Ir tegu netrukdo niekas tinkamam pakeleiviui prisijungti,
nes kelionė ilga ir gali būti sunki, pabaigoje galim būti pasikeitę ir gali jau niekas nebelaukti ir nepadėti išsiimti lagaminų, kai ji baigsis.
Į sveikatą Broliai, už jus, už šiandien ir už rytoj.“
Tik brolis tau pasakys, ar kelionė jau baigėsi.

Susiję įrašai