RK Dipolis 2018 m. prezidentinė kelionė

„- Tokie žygiai vienija ir stiprina klubą, nes būtent čia labiausiai atsiskleidžia mus vienijančios vertybės, mūsų „Bendrumo Galia”. Taip savo prezidentinę kelionę 2014 m., kai dipoliečiai įkopė į Olimpą Graikijoje, apibendrino tuometis klubo prezidentas Edmundas Žižys. Tada net keletą klubo rekordų (aukščiausiai virš Jūros lygio iškelta RK „Dipolis” vėliava, aukščiausiai įvykęs RK „Dipolis” susirinkimas, didžiausias pėsčiomis kalnuose kartu įveiktas atstumas) pasiekę Dipoliečiai lankė saulėtosios Graikijos kalnus ir slėnius.

Praėjo rodos tik keletas metų, ir po sekusių kelių nemažiau įsimintinų prezidentinių kelionių – buriavimo Egėjo jūroje tarp Graikijos salų ir išvykos į Gruziją – Svanetijos kalnus, Dipoliečius su drąsiausiomis žmonomis į naujus ekstremalius iššūkius vėl vedė brolis Edmundas. Buvo pasirinktas iki tol nebandytas – Kanjoningas – sportinis turizmas. Daugelis lietuvių dar neatradę šios ekstremalios sporto-laisvalaikio sąjungos, į kurią telpa laipiojimas uolomis, brovimasis per kalnuotus plyšius, leidimasis kriokliais, čiuožimas ir šokinėjimas nuo uolų į vandenį. Kartais vienintelis kelias pasitraukti iš pasirinktos trasos yra ją užbaigti iki galo. Visą tai patyrė Dipolio brolija!

„Kai jau nebegali, vadinasi tai tik pradžia, to, ką tu gali…” Tai vienas iš daugelio prasmingų šūkių, skambėjusių šioje 2018 metų Aurelijaus Daškevičiaus prezidentinėje kelionėje. 24 skirtingi žmonės, 24 skirtingos patirtys, 24 skirtingi lūkesčiai ir jų atitikimas! Šiais metais pristatyta vidinė klubo iniciatyva kaip įveikti baimes, puikiai atitiko kelionės užmanymą ir laukusius iššūkius.

„Kalnai neatleidžia klaidų” – tai tapo pamoka visiems. Nesvarbu, ar tu eini pėsčiomis, ar važiuoji dviračiu, ar vyksti mašina serpentinais, viena pagrindinių taisyklių, kurios reikia laikytis – „Neatsipalaiduoti ir neprarasti fokuso kalnuose”.

Kaip dalinosi vienas iš keliautojų: „Neabejoju, kad daugelis, grįžę ir praleidę kelias dienas darbuose ar namuose, vis prisimena tuos įspūdžius, vėl sugrįžta ant tos uolos, bet jau nesvetimos, o artimos: juk su ja teko „susidraugauti”.

Kas yra „reversas”, kas yra “lapelis”, kas yra „karabinas”, kas yra „apraišai”, ir ką reiškia šūkis – “laisva” – jūs visi jau tai žinote! Po mėnesio ar dviejų – daug kas pagalvosime: norėčiau vėl, tik į kitą vietą, kas nematyta, kas intriguoja, kur dar gražiau!”

Daugelio akys kelionės pabaigoje žibėjo. Galvos išsivalė ar bent prasivalė kalnuose. Dipolio vyrai dar labiau didžiuojasi savo žmonomis, priėmusiomis šį iššūkį, o žmonos dar kartą įsitikino ir pamatė, kokie jų išrinktieji vyrai yra stiprūs. Moterims nereikėjo stovėti prie puodų ištisą savaitę, o apibrozdintos rankos ir kojos tikrai užgis iki kitos kelionės.

Taip, jeigu ir yra kitas toks pat svarbus įvykis klube kaip naujojo prezidento išrinkimas bei inauguracija, tai tik prezidentinė Rotarietiška kelionė. Kasmet unikali ir turtinga įspūdžiais bei savęs atradimais. Pasiektas dar vienas rekordas – pirmą kartą kelionėje prisaikdintas naujas klubo brolis Dovydas Valiuška. Sveikinimai!

Tarsi nesibaigiantis pasiruošimas Rotariadai, o gal nesibaigiantis žmogiškas noras rojų surasti žemėje, ši kelionė dar kartą įrodė, kad „Di DreamTeam” brolių ir “sesių” komandai nėra neįveikiamų kelių.

Susiję įrašai